20%
۱۱۶.۰۰۰ تومان
20%
۲۳۹.۲۰۰ تومان
20%
۷۹۹.۲۰۰ تومان
20%
۱۹۱.۲۰۰ تومان
20%
۲۰۷.۲۰۰ تومان
20%
۲۱۵.۲۰۰ تومان
20%
۷۹۹.۲۰۰ تومان
20%
۲۳۶.۰۰۰ تومان
20%
۲۶۸.۰۰۰ تومان
20%
۳۱۶.۰۰۰ تومان
20%
۲۳۹.۰۰۰ تومان

تجهیزات اعلام حریق زیتکس از کیفیت بسیار مطلوبی برخوردار بوده و ساخت کشور ایران می‌باشد.

این تجیهزات دارای نشان ملی استاندارد بوده و مورد تایید سازمان آتش نشانی است.

برای داشتن عملکرد مطلوب دتکتور زیتکس در بدترین شرایط اقلیمی، مدار چاپی (برد الکترونیکی) دتکتور از جنس فایبرگلاس و نوع متالیزه دو رویه به همراه لایه مقاوم جهت حفاظت در برابر رطوبت، بخارات و مواد خورنده ساخته شده که در این حالت از تاثیرپذیری عملکرد مدار در محیط های خورنده و مرطوب جلوگیری شده و خللی در عملکرد دتکتور ایجاد نمی‌شود.

به عبارت دیگر با توجه به اینکه  وجود رطوبت و مواد خورنده یکی از اجتناب ناپذیرترین مولفه های شرایط محیطی است بنابراین به منظور جلوگیری از زنگ زدگی  و خورندگی در محیط‌های مرطوب، تمامی قطعات فلزی آبکاری کروم شده است.

در پروسه تولید بردهای الکترونیکی تجهیزات اعلام حریق زیتکس، مونتاژ قطعات بر روی برد با استفاده از تجهیزات مدرن و براساس تکنولوژی SMT انجام می‌شود.

با توجه به اینکه نویزهای محیطی و به طور خاص نویزهای الکترومغناطیسی، مهم ترین عامل ایجاد آلارم‌های کاذب در سیستم های اعلام حریق است.

شرکت زیتکس با استفاده از باکس رفلکتور و بهره‌وری از تکنولوژی F.A.P (False Alarm Protection) تمهیدات پیش بینی شده‌ای اعم از نرم افزاری همچون برنامه نویسی تخصصی میکروپروسسورها و سخت افزاری مانند بهره‌مندی از پردازشگرهای حرفه‌ای کنترل کننده نویزهای محیطی و تشخیص دود واقعی از گذرا ا، بر روی دتکتورها درنظر گرفته است که باعث می شود محافظت کامل در برابر این نویزها صورت پذیرد تا هیچ‌گونه آلارم کاذبی در این دتکتورها رخ نداده و ضریب اطمینان عملکردی دتکتور نیز تضمین شود.

مدار دتکتور طوری طراحی شده که در برابر پلاریته معکوس محافظت شود، به عبارت دیگر جهت جلوگیری از آسیب به دتکتور، محافظ پلاریته معکوس (برعکس بستن سیم مثبت و منفی)، درنظر گرفته شده است.

جهت انجام سیم کشی و اتصالات استاندارد و صحیح، ترمینال های دوبل آسانسوری و فضای کافی در پشت دتکتور برای ورود سیم‌های مثبت و منفی زون و همچنین سیم ریموت اندیکاتور، پیش‌بینی شده است که این مهم نصب دتکتور را بسیار آسان نموده و باعث می شود اتصالات به صورت اصولی و استاندارد انجام شود.

لازم به ذکر است که در تمامی دتکتورهای زیتکس امکان اتصال دتکتور به ریموت وجود دارد.

طراحی دتکتورهای زیتکس بسیار زیبا و مهندسی شده می‌باشد ودر واقع به گونه‌ای شکل ظاهری آن متناسب با معماری ساختمان‌ها طراحی و ساخته شده است.

در ساخت بدنه دتکتورهای ZITEX  از پلاستیک ABS مرغوب مقاوم در برابر حرارت استفاده شده است که در ضربات، لرزش و نوسانات ولتاژ تحمل و مقاومت بسیار مطلوبی دارد.

چمبره دتکتور طوری طراحی شده که قابلیت قفل کردن دود را داشته باشد و همچنین فیلتری جهت محافظت از ورود گرد و غبار به محفظه دتکتور نیز تعبیه شده است.