کپسول آتش نشانی بایا

آتش‌سوزی یکی از خطرات همیشگی بشر است که می‌تواند خسارات جانی و مالی فراوانی به بار آورد. به همین دلیل، وجود تجهیزات اطفاء حریق مناسب در هر مکان، امری ضروری است.
کپسول آتش نشانی بایا به عنوان یکی از ساده‌ترین و در عین حال کارآمدترین این تجهیزات، نقشی حیاتی در مهار آتش‌سوزی در لحظات اولیه ایفا می‌کند.
کپسول بایا در انواع مختلف و با وزن‌های متفاوت تولید می‌شود که در ادامه انواع کپسول بایا را معرفی خواهیم کرد.
کپسول‌های بایا در مقایسه با سایر برندهای موجود در بازار از کیفیت خیلی خوبی برخوردار است و حتی با وجود اینکه اینکه کپسول آتش نشانی بایا قیمت بالاتری نسبت به بقیه برندها دارد همین مورد باعث شده فروش کپسول بایا زیادتر و متقاضی آن بیشتر باشد.
به عبارت دیگر قیمت کپسول بایا سیلندر نسبت به برندهای رقیب بیشتر بوده و به طبع آن کیفیت کپسول بایا سیلندر نیز بالاتر می‌باشد.
جهت اطلاع از قیمت کپسول آتش نشانی بایا به لیست قیمت کپسول بایا مراجعه نموده و یا بر روی هر محصول کلیک نموده و  قیمت و مشخصات مشاهده نمایید.

معرفی شرکت بایا

بایا کپسول آتش نشانی تولید می‌کند و به عبارت دیگر شرکت سامان صنعت بایا، با نام تجاری “بایا سیلندر“، یکی از معتبرترین تولیدکنندگان کپسول آتش نشانی در ایران است که کپسول آتش نشانی مارک بایا را تولید می‌نماید.
کارخانه کپسول بایا در شهرک صنعتی کاسپین 2 آبیک قزوین واقع شده است.
شرکت کپسول بایا نیز در استان قزوین و شهرستان آبیک قرار دارد.
این شرکت با سابقه‌ای بیش از 25 سال، فعالیت خود را در زمینه تولید انواع کپسول آتش نشانی، سیلندر‌های تحت فشار و تجهیزات اطفاء حریق آغاز کرده و طی این سال‌ها، با ارائه محصولاتی با کیفیت بالا و کسب استاندارد‌های ملی و بین‌المللی، به یکی از برند‌های شناخته شده در این صنعت تبدیل شده است که پرفروش ترین محصول این شرکت کپسول آتش بایا می‌باشد. در وب سایت ما علاوه برند بایا برند های دیگری مثل کپسول آتش نشانی سپهر، کپسول آتش نشانی روناک ، کپسول آتش نشانی دژ و کپسول آتش نشانی هونامیک موجود است.

انواع کپسول آتش نشانی بایا

بایا سیلندر، طیف گسترده‌ای از کپسول‌ اطفا حریق بایا را در مدل‌ها و ظرفیت‌های مختلف به بازار عرضه می‌کند تا نیاز‌های متنوع مشتریان را در مکان‌های مختلف، از جمله منازل، مجتمع‌های مسکونی، ادارات، کارخانه‌ها، مراکز تجاری و … برآورده کند.

کپسول‌های پودر و گاز شرکت بایا سیلندر
در کپسول پودری بایا از پودر خشک شیمیایی برای اطفا حریق استفاده می‌شود و پودر به وسیله گاز تحت فشار در زمان عملیات از نازل خارج می‌شود.
از کپسول آتش نشانی پودر و گاز بایا می‌توان در آتش سوزی‌های ناشی از مایعات قابل اشتعال، گاز‌های قابل اشتعال و حریق‌های ناشی از منسوجات، چوب و کاغذ استفاده کرد.
خاموش‌کننده‌های پودری بایا سیلندر مطابق با استاندارد ملی 869 تولید و به بازار ارائه می‌شود.
همچنین کپسول پودرو گاز بایا در دو مدل قابل حمل دستی و چرخ دار تولید می‌شوند.
خاموش‌کننده پودری بایا مجهز به گیج فشارسنج بوده که اطلاعات مربوط به فشار داخلی سیلندر را در اختیار کاربر قرار می‌دهد.
برای کپسول آتش نشانی پودر و گاز بایا، بایستی هر 2 سال یکبار تست هیدرواستاتیکی انجام شود و سالانه توسط متخصصین شرکت یا عاملین مجاز کنترل شوند.
کپسول پودری بایا، قابل شارژ مجدد بوده و بایستی پس از هربار استفاده فوراً شارژ شود.

قیمت کپسول آتش نشانی پودر و گاز بایا

قیمت کپسول پودر و گاز بایا تخت فشار و نوع BC از 772.000 تومان تا 4.900.000 تومان با توجه به وزن کپسول متغییر خواهد بود.
کپسول یک کیلویی بایا، ارزان ترین کپسول بایا می‌باشد.

کپسول آتش نشانی دی اکسید کربن CO2
در کپسول بایا CO2 برای خاموش کردن آتش، از دی اکسید کربن (CO2) استفاده شده است.
از کپسول CO2 بایا سیلندر می‌توان در آتش سوزی‌های ناشی از الکتریسیته، مایعات قابل اشتعال و گاز‌های قابل اشتعال استفاده نمود. این سیلندر‌ها مطابق استاندارد ملی 3/7909 تولید می‌شوند.
خاموش‌کننده‌های دی اکسید کربن در دو مدل قابل حمل دستی و چرخدار تولید می‌شوند.
کپسول‌های دی اکسید کربن از خاموش‌کننده‌های پاک هستند و پس از استفاده هیچ آلودگی محیطی ایجاد نمی‌کنند.
برای کپسول آتش نشانی CO2 بایا، هرسال بازدید دوره‌ای و هر 5 سال یکبار تست هیدرواستاتیک انجام شود.
کپسول CO2 بایا، قابل شارژ مجدد بوده و بایستی پس از هربار استفاده فوراً شارژ شود.

قیمت کپسول آتش نشانی CO2 بایا

قیمت کپسول آتش نشانی دی اکسید کربن CO2 بایا از قیمت حدود 1.500.000 تومان تا 14.000.000 تومان با توجه به وزن کپسول متغییر می‌باشد.

کپسول‌های آب و گاز شرکت بایا سیلندر
در این کپسول آتش نشانی از آب برای اطفا حریق استفاده می‌شود و آب به وسیله گاز تحت فشار در زمان عملیات از نازل خارج می‌شود.
به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی نباید از خاموش‌کننده آب و گاز در اتش سوزی‌های ناشی از الکتریسیته استفاده شود.
این نوع خاموش‌کننده تنها مناسب آتش سوزی‌های ناشی از منسوجات، چوب و کاغذ می‌باشد. این سیلندر‌ها در دو مدل قابل حمل دستی و چرخ دار تولید می‌شوند.
خاموش‌کننده آب و گاز مجهز به گیج فشارسنج بوده که اطلاعات مربوط به فشار داخلی سیلندر را در اختیار کاربر قرار می‌دهد.
برای کپسول آتش نشانی آب و گاز بایا، بایستی هر 2 سال یکبار تست هیدرواستاتیکی انجام شود و سالانه توسط متخصصین شرکت یا عاملین مجاز کنترل شوند.
کپسول آتش نشانی آب و گاز بایا قابل شارژ مجدد هستند و می‌بایست پس از هربار استفاده فوراً شارژ شوند.

قیمت کپسول آتش نشانی آب و گاز بایا

قیمت کپسول آب و گاز بایا جنس بدنه فولادی از حدود 900.000 تومان تا 3.200.000 تومان با توجه به وزن کپسول متغییر می‌باشد.

گواهینامه ها و استاندارد ها
مجموعه بایاسیلندر با بکار گیری علوم مرتبط و تخصصی در سال ۱۳۸۷ به عنوان اولین تولید کننده و برای اولین بار در کشور عزیزمان ایران مفتخر به کسب نشان استاندارد ملی برای انواع سیلندر های گازی فولادی بدون درز نرماله شده با قابلیت شارژ مجدد گردید.

تاییدیه ایزو 9001 بایا سیلندرتاییدیه ایزو 9001 بایا سیلندرتاییدیه ایزو 10002 بایا سیلندرتاییدیه ایزو 14001 بایا سیلندرتاییدیه ایزو 14001 بایا سیلندرتاییدیه ایزو 18001 بایا سیلندرتاییدیه ایزو 18001 بایا سیلندرتاییدیه ims بایا سیلندر

خرید کپسول آتش نشانی بایا

جهت خرید کپسول آتش نشانی بایا و یا مشاهده لیست قیمت کپسول آتش نشانی بایا می‌توانید در این صفحه محصولات بایاسیلندر و قیمت کپسول آتش نشانی پودر و گاز بایا و قیمت کپسول آتش نشانی دی اکسید کربن CO2 بایا و قیمت کپسول آتش نشانی آب و گاز بایا را مشاهده و بررسی نموده و با توجه به نیاز و نوع خاموش کننده مورد نیاز اقدام به خرید نمایید.

چنانچه به دنبال نمایندگی کپسول بایا و نمایندگی کپسول بایا در تهران و یا حتی کپسول بایا مشهد جهت خرید کپسول بایا می‌گردید و همچنین چنانچه نیاز به اطلاع از قیمت کپسول آتش نشانی بایا دارید، آسافایر نه تنها در تهران، بلکه در کل ایران کپسول آتش نشانی بایا را توزیع و به فروش می‌رساند.

در هر مرحله و در صورت نیاز به هر گونه مشاوره قبل از خرید کپسول آتش نشانی بایا می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما  یا شماره‌گیری تلفن 85 92 88 22 – 021 با کارشناسان آسافایر تماس حاصل نمایید.

دانلود کاتالوگ محصولات شرکت سامان صنعت بایا (بایا سیلندر)